kalendarz (dzieło)działkowy

6 01 2010 ::

kalendarz działkowy

Powyższy kalendarz otrzymałam podczas pierwszego spotkania z prezesem ROD Różanecznik panem Ryszardem Fijałkowskim. Po powrocie do domu szukałam dla niego miejsca, aż w końcu po wielu przymiarkach ozdobił on ścianę kuchenną. Oprócz oczywistej funkcji użytkowej kalendarz miał znaczenie symboliczne – wyznaczał początek mojej pracy “dzieło-działkowej” i psychologiczne- wzmacniał moje zaangażowanie w badania mobilizując do pracy. Kilka dni temu stracił on swoją użytkową funkcję. Należałoby go zdjąć i zastąpić czymś nowym, może o równie symbolicznym znaczeniu. A jednak wciąż tam wisi:-)

Komentarze

 1. Magdalena
  6 01 2010
  1

  Dysponuję aktualnymi kalendarzami o podobnym formacie produkcji ROD Zakole Wisły w Krakowie, które otrzymałam od prezesa ogrodu, pana Tomasza Popka, z końcem listopada. Daj Ado znać czy wysłać Ci egzemplarz:)

 2. Adrianna
  6 01 2010
  2

  Chętnie:-)Produkują swój własny kalendarz?

 3. Kasia
  7 01 2010
  3

  oto rodzaj kalendarza naukowodynamicznego w wersji “bio”. Co się stanie z wszystkimi tymi, którzy nie zdążyli “zasadzić” na flickrze zdjęć na czas? Czy mimo to naukowe zmagania będą owocne?! Czy i ja mogę otrzymać kalendarz (postaram się być bardziej punktulanym biobadaczem w 2010:)

 4. Magdalena
  8 01 2010
  4

  Tak, naukowo-dynamiczne kalendarze do odbioru w MEK, wystarczy podać hasło (wyślę na maila:) Z takim kalendarzem uprawianie nauki w 2010 roku to będzie pestka!
  Tymczasem na flickrze powoli przybywa zdjęć, osoba opisująca rośliny raportuje, że ma coraz więcej pracy, i bardzo dobrze:)

 5. piotr
  17 05 2010
  5

  Troche duzy ten kalendarz, trudno znalezc na niego miejsce ale bez watpienia bardzo przydatny

  ———————-
  kalendarze trójdzielne

Komentuj

dzielo dzialka zaloga dzi kolekcja dzielo dzialka formularz kontaktowy Muzeum Etnograficzne w Krakowie
freeenergyquote.com wine opener amazon www.carsaccidentsinsurances.com