O działkach w Bunkrze Sztuki

29 08 2012 ::

Już jutro, w czwartek, 30 sierpnia, zapraszamy do Bunkra Sztuki w Krakowie, gdzie w ramach cyklu “Po kapitalizmie” odbędzie się spotkanie pod hasłem “I Ty zostaniesz działkowcem!”

Czy prawo do miasta = prawo do działki? Jak działki budują miejskie wspólnoty i świadomość ekologiczną? Co zrobić, by miejskie ogrodnictwo kwitło?

W spotkaniu udział weźmie Ewa Błachut (prezes RPD Dębniki, wiceszefowa PZD Małopolska), Anna Zabdyrska, artystka, projektantka i działkowiczka, autorka grafiki TEGO bloga, i przedstawicielki “dzieło-działka (Łucja i ja).

Ale to nie koniec działkowych atrakcji w Bunkrze. W piątek o godz. 20.00 odbędzie się projekcja szwajcarskiego filmu dokumentalnego “Nasz rajski ogród” o ogródkach działkowych. Organizatorzy zachęcają także do wymiany plonami działkowymi, i nie tylko. Całość wydarzeń możliwa dzięki współpracy Bunkra Sztuki, Muzeum Etnograficznego oraz Zbiornika Kultury.

Podczas spotkania będzie można kupić książkę “dzieło-działka” w promocyjnej cenie 49 zł!
Spotkanie na świeżym powietrzu.

Komentarze

 1. Marek Krajewski
  29 09 2012
  1

  Gratuluję książki (wartościowa, świetnie napisana i wydana publikacja) i bardzo udanego przedsięwzięcia badawczego.Pozdrawiam z Poznania. Marek Krajewski

 2. Magdalena Zych
  29 09 2012
  2

  Dziękujemy za słowa poparcia, i działamy dalej!

Komentuj

dzielo dzialka zaloga dzi kolekcja dzielo dzialka formularz kontaktowy Muzeum Etnograficzne w Krakowie
freeenergyquote.com wine opener amazon www.carsaccidentsinsurances.com